O nas

Lubelska Poliklinika Weterynaryjna została zaprojektowana w oparciu o najnowsze rozwiązania charakterystyczne dla tego typu ośrodków w Europie i jest wyposażona w najnowszej generacji sprzęt, między innymi tomograf komputerowy. Jest jedną z najbardziej zaawansowanych placówek w Polsce. Składa się z czterech gabinetów przyjęć, laboratorium, dwóch profesjonalnych, nowoczesnych  sal operacyjnych, pracowni tomografii komputerowej, RTG, USG i EKG, traktu operacyjnego, komfortowego szpitala oraz wygodnej i przyjaznej  poczekalni. Lata doświadczeń, również tych wyniesionych z poprzednich lokalizacji umożliwiły dostosowanie Polikliniki do potrzeb pacjentów i  rozwoju współczesnej medycyny weterynaryjnej.

Lubelska Poliklinika Weterynaryjna oferuje pełen zakres usług ze wszystkich dziedzin medycyny weterynaryjnej. Zespół Polikliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie psów i kotów. Celem  jest zapewnienie szerokiego zakresu  usług jak najwyższej jakości, dzięki połączeniu najnowocześniejszych technologii z doświadczeniem, wyjątkową atmosferą i umiejętnościami całego zespołu weterynaryjnego.

Zapraszamy!

Pracownia Tomografii Komputerowej  i wykonywane w niej badania tomograficzne pacjentów pozwalają na znacznie rozszerzenie możliwości diagnostycznych oraz przyspieszenie postępowania operacyjnego w przypadkach w których czas ma największe znaczenie (np. porażenia, niedowłady, urazy czaszki czy kręgosłupa i inne).  Zapraszamy właścicieli zwierząt oraz lekarzy weterynarii do współpracy.

W celu umówienia się na badanie tomograficzne prosimy o kontakt z recepcją Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej.