Pracownia Tomografii Komputerowej

Uprzejmie informujemy, iż w naszej Klinice została uruchomiona Pracownia Tomografii Komputerowej. Badania tomograficzne naszych pacjentów pozwolą znacznie rozszerzyć możliwości diagnostyczne oraz przyspieszyć postępowanie operacyjne w przypadkach w których czas ma największe znaczenie. Należą do nich między innymi porażenia, niedowłady, urazy czaszki czy kręgosłupa. Zapraszamy właścicieli zwierząt oraz lekarzy weterynarii do współpracy. Badania TK wykonujemy codziennie po wcześniejszym umówieniu. Prosimy o kontakt z naszą recepcją. 

Nowy lekarz weterynarii

W lutym do naszego zespołu dołączył doktor Piotr Jaworzyński. Ukończył on studia na Wydz. Med. Wet.  w Lublinie w 2002 roku.  Swoje, bogate doświadczenie zawodowe zdobywał przez piętnaście lat w Przychodni Weterynaryjnej w Lublinie jako kierownik tej placówki. W swojej pracy zajmuje się leczeniem chorób wewnętrznych, posiada doświadczenie w gastroenterologii oraz  dietetyce weterynaryjnej. Doradza właścicielom jak prawidłowo żywić psy i koty oraz jak zdrowo redukować ich masę ciała. Od kilku lat posiada dyplom specjalisty chorób psów i kotów. Systematycznie pogłębia wiedzę lekarsko-weterynaryjną na specjalistycznych szkoleniach, kursach, warsztatach krajowych i zagranicznych. Jest miłośnikiem sportu oraz aktywnego sposobu spędzania czasu. Zapraszamy na konsultacje !!!

Idzie wiosna… czas atopii !!!

U twojego psa rozpoznano atopowe zapalenie skóry? Czy wiesz, że jest to choroba przewlekła i nieuleczalna? Twój pupil będzie potrzebował odpowiedniego postępowania przez całe życie. Czy chciałbyś dowiedzieć się na jakie alergeny środowiskowe pies jest uczulony? Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne u dr Doroty Pomorskiej Handwerker.

Zawsze istnieje możliwość przeprowadzenia testów alergicznych, ale w dniu 17 maja (środa) można je będzie wykonać bezpłatnie. Rejestracja tylko pod nr tel. 607 35 94 14. Ilość miejsc ograniczona! Pierwszeństwo mają pacjenci Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej. Rejestracja od 7 marca. Zapraszamy!

IRAP – skuteczna metoda leczenia stawów i kręgosłupa

W metodzie tej powstrzymujące zapalenie substancje pozyskuje się bezpośrednio z krwi leczonego zwierzęcia przez zastosowanie opatentowanych technik. Celem leczenia jest interwencja bezpośrednio w źródło zapalenia. Terapia Orthokine®vet irap jest bardzo bezpieczna, gdyż opiera się na wykorzystywaniu naturalnych zdolności regeneracyjnych organizmu. Poddanemu leczeniu zwierzęciu aplikuje się specjalnie przygotowaną mieszaninę własnych białek ochronnych wytworzonych z jego krwi. Terapia Orthokine®vet irap to sprawdzona i poparta badaniami, bezpieczna metoda leczenia, stosowana również u ludzi. Zapraszamy na konsultacje i ewentualną kwalifikację do takiego leczenia do dr Łukasza Handwerkera.